Podporujeme

Žiju s handicapem

Hrdě podporujeme projekt pro lidi, kteří žijí s handicapem. Hlavním cílem portálu je motivovat čtenáře k produktivnímu a plnohodnotnému životu. Najdete zde užitečné informace, zábavu, ale také inspiraci pro volný čas a sdružování lidí s handicapem. Žiju s handicapem také pomáhá osobám se zdravotním postižením s nalezením práce. 

Tomáš Mošnička

Podporujeme nadšeného sportovce Tomáše Mošničku. Sportovní duch ho neopustil ani poté, kdy měl během sidecarcrosových závodu nehodu, při níž utrpěl zranění, která ho odkázala na invalidní vozík. Později po úrazu začal závodit v bench-pressu tělesně postižených, kde patřil dlouhá léta mezi špičku. Aktuálně se Tomáš věnuje cyklistice pro handicepované zvané handbike, kde se stal několikanásobným Mistrem ČR a vítězem Českého poháru.

Studentský film Víla

Podpořili jsme krátkometrážní hororový snímek, který natočil tým studentů VŠE z oboru Multimédia v ekonomické praxi jako závěrečný projekt kurzu Audiovizuální komunikace. Premiéra studentského filmu proběhla v kině Aero v rámci 6. ročníku MultiFestu. Film Víla zde získal dvě ocenění, v kategorii nejlepší zvuk a nejlepší kamera. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu.

Orlíček Přední Chlum

Orlíček Přední Chlum je zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Orlíček se skládá ze dvou pronajatých bytu, které můžou zajistit krátkodobé zázemí pro dvanáct dětí.  Pobyt dítěte by neměl přesáhnout jeden rok, ale někdy trvá jen pár hodin. Jsme rádi, že můžeme být součástí a podpořit zařízení, které zajišťuje pomoc dětem, které to potřebují. 

Líbí se Vám, co děláme? Chtěli byste něco podobného?spolupracovat
nahoru